Mobil Şubat 24, 2018 10:00

General Mobile GM 8 Kutu Açılışı ve Ön Değerlendirme!

General Mobile GM 8 Kutu Açılışı ve Ön Değerlendirme!

Yerli marka General Mobile, yeni nesil orta segment telefonu GM 8 ile sessiz sedasız karşımıza çıktı. GM 6 ile birlikte lansman vs tanıtım yapmayan ve telefonlarını şapkadan tavşan çıkarır gibi çıkartan General Mobile‘ın ilk yerli üretim telefonu General Mobile GM 8 Kutu Açılışı ve Ön Değerlendirme videosu ile karşınızdayız. Öncelikle General Mobile‘ı yerli üretim yapmaya başlamasından dolayı tebrik etmek gerekiyor. Umarız bu, (Vestel Hariç) diğer Türk üreticilere de örnek olur diye düşünüyoruz.

General Mobile GM 8 Kutu Açılışı Video İnceleme

999 TL fiyatıyla orta segment pazarına yeni bir soluk getireceğini düşündüğümüz ama yonga setinden dolayı kafamızda soru işaretleri bırakan GM 8‘in Snapdragon 435 yerine neden Snapdragon 625 kullanmadığını insan sormuyor da değil. Bu konuda ne bir bilgi alırsak sizlere bunu ayrı bir haberde aktaracağız. Büyük bir PR Ajansı başarısızlığından dolayı geç kaldığımız General Mobile GM 8 incelemelerimize başlıyoruz…

Teşekkürler Mr B.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.