Sinema-dizi Şubat 22, 2018 17:30

Netflix, merakla beklenen filmi Yok Oluş’un yayın tarihini duyurdu

Netflix, merakla beklenen filmi Yok Oluş’un yayın tarihini duyurdu

Netflix Yok Oluş filminin resmi tanıtım tarihini duyurdu! Merakla beklenen yeni film Yok Oluş (Annihilation) 12 Mart Pazartesi tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te! Filmin resmi fragmanını alt bölümde izleyebilirsiniz.

Yok Oluş (Annihilation) Hakkında

Biyolog ve eski asker Lena, Amerikan kıyı şeridi boyunca genişleyen uğursuz ve gizemli bir fenomen olan X Bölgesinin içinde olduğu sırada kocasının başına ne geldiğini bulmak üzere bir göreve katılır. İçeri giren keşif ekibi, hem hayatlarını hem de akıl sağlıklarını tehdit eden, güzel olduğu kadar tehlikeli ve mutasyona uğramış bir tabiata ve canlılara ev sahipliği yapan bir dünya keşfeder.

Netflix Yok Oluş

Netflix Yok Oluş

Vizyoner yazar ve yönetmen Alex Garland tarafından (Ex Machina, 28 Gün Sonra) Jeff VanderMeer imzalı, büyük ilgi gören ve çok satan Southern Reach Üçlemesi’nden uyarlanan Yok Oluş ‘ta başrolleri Natalie Portman, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Gina Rodriguez ve Tuva Novotny paylaşıyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.