Mobil Şubat 5, 2018 18:00

HTC U12 5G Download Hızı Şok Etkisi Yarattı!

HTC U12 5G Download Hızı Şok Etkisi Yarattı!

Mobil sektör kendi içinde büyük bir gelişim ve değişim ortaya koyuyor. Bu noktada yonga setleri ekran çözünürlükleri RAM güçleri artarken akıllı telefonlara asıl gücünü veren şebeke gücü tarafında da bir değişim başlamak üzere. Dünya üzerindeki 4G şebeke sistemi kısa süre içinde yerini 5G‘ye bırakacak. Bu noktada geçtiğimiz ay düzenlenen Tayvan 5G Sanayi Birliği Chunghwa Telecom Pilot Ekibi toplantısı sırasında HTC 12 5G Download hızı Evan Blass tarafından görüntülendi ama görüntüleri ancak ortaya çıktı. Sanırız “üreticilerin kuklası haline gelen sızdırma zeytinyağı Evan Blass ancak izin aldı” ve bu görseller ortaya çıktı.

HTC U12 5G Download Hızı Bir Rekora İmza Attı!

Ortaya çıkan görsellere göre HTC U12, 809 Mbps download, 49,87 Mbps upload hızına ulaştı. Download’ı geçtik (zira daha önce yine laboratuvar şartlarında 1.000 Mbps hızlarını görmüştük) ama 50 Mbps upload hızı gözlerimizi yuvalarından çıkarttı. Bu hızları şimdilik sadece belli şartlr halnde görebiliriz. 5G geldiğinde direklerden nasıl bir hız alacağımızı ya da hareket halindeyken nasıl bir upload hızına sahip olacağımızı hep birlikte göreceğiz…

Haber için Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa KILIÇ’a teşekkürler…

Nokia 8 Sirocco Edition Teknik Özellikler Belli Oldu!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.