Akıllı Telefon Şubat 2, 2018 15:00

Huawei Honor telefonlar artık tam ekranlı olacak!

Huawei Honor telefonlar artık tam ekranlı olacak!

Önümüzdeki dönemlerde tanıtılacak Huawei Honor telefonlar yeni ekran formatı ve buna bağlı değişen tasarımla birlikte daha iddialı olacak. Huawei’in daha önce giriş ve orta segment modelleri konumlandırdığı Honor modeller artık mobil dünyasında daha iyi bir konumda. Huawei bir yandan yeni pazarları Honor markasıyla tanıştırırken, diğer yandan Honor markası altında fiyat / performans ve üst segment telefonlar duyurmaya devam ediyor.

Huawei Honor telefonlar

Huawei Honor telefonlar

Şirket içerisinden elde edilen güvenilir bilgilerde bundan sonra tanıtılacak tüm Honor telefonların 18:9 ekran formatına sahip olacağı iddia edildi. Yakın zamanda tanıtılan Honor 7X, Honor  9 Lite ve Honor  View 10  telefonlarda 18:9 en/boy oranına sahip ekranlar kullanıldı. Yeni ekran standardıyla birlikte artık telefonlar daha ince ekran çerçeveli olacak.

Henüz tüm uygulamalar uyum sağlamamış olsa da, 18:9 ekran formatının telefonları iyi bir görünüme kavuşturduğunu söyleyebiliriz. Diğer üreticileri bilmiyoruz, ancak Honor markası altında artık 16:9 ekranlı telefonların tanıtılması muhtemel görünmüyor.

 

Efsaneler Asla Ölmez! Nokia 8 Sirocco Edition Geliyor!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.