Akıllı Telefon Şubat 1, 2018 11:00

Yeni bir Google Play Store sürümü yayımlandı [APK indir]

Yeni bir Google Play Store sürümü yayımlandı [APK indir]

Yeni bir Google Play Store sürümü yayımlandı. Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play güncellenmeye devam ediyor. Son güncelleme ile birlikte uygulama mağazsı 8.8.212 numaralı sürüme yükseltildi. Önceki versiyon (8.7.50) ile karşılaştırıldığında yeni sürümün normal hata düzeltmelerinden ve performans geliştirmelerinden daha fazlasını içerdiğini söyleyebiliriz.

Google Play Store

Google Play Store

Bir süredir olduğu gibi Google Play’in yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.8.12 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

Google Play Store APK dosyası indir

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.8.12 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY V 8.8.12.APK İNDİR

 

Huawei P20 / P11 tanıtım tarihi sonunda açıklandı!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.