Akıllı Telefon Ocak 27, 2018 13:00

HTC Android 8.0 güncellemesi gümbür gümbür geliyor

HTC Android 8.0 güncellemesi gümbür gümbür geliyor

HTC’nin Android güncellemeleri söz konusu olduğunda iyi bir sicile sahip olduğunu biliyoruz. Şirket bunu Android 8.0 Oreo güncellemesinde de gösterdi. HTC U11 ve HTC 10 derken gözler bu defa HTC One M9 modeline çevrildi. One M9 Android 8.0 güncellemesi ne zaman dağıtıma sunulacak?

HTC One M9 Android 8.0 güncellemesi geliyor

HTC tarafından açıklanan ilk güncelleme yol haritasında One M9 modelini görmedik, fakat Avustralyalı operatör Optus telefonun ne zaman Oreo güncellemesine yükselteceğini onayladı. Şirket şu an HTC’nin 2015 yılı tepe modeli için Android 8.0 güncellemesini test ediyor. Güncellemenin resmi dağıtımı şubat sonu ya da mart başında yayımlanacak. Bu açıklamadan yola çıkarak global çapta tüm One M9’ların Android 8.0 sürümüne yükseltileceğini söyleyebiliriz.

HTC One M9

HTC One M9

Resim içinde resim modu, daha iyi Blueooth bağlantısı, bildirim erteleme, uyarlanabilir simgeler, uygulamalar için geniş renk gamutu, Otomatik Doldurma API’ları, yeni emojiler, pil gelişmeleri ve birçok iyileştirme güncelleme içerisinde yer alacak.

 

Fiyat/performans telefonu Honor 7X zirveye yerleşti

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.