Akıllı Telefon Ocak 26, 2018 6:00

OnePlus 5T ve Galaxy Note 8 bir garip hız testinde karşı karşıya!

OnePlus 5T ve Galaxy Note 8 bir garip hız testinde karşı karşıya!

OnePlus 5T ve Galaxy Note 8 bir garip hız testinde karşı karşıya geldi. OnePlus firmasının garip bir reklam geçmişi olduğunu hepimiz biliyoruz. Şirket bu garip tanıtım videolarına bir yenisini daha ekledi.

OnePlus resmi YouTube kanalından “The cactus test” isimli bir reklam videosu yayımladı. Videoda her iki telefondan daha önceden belirlenmiş 20 uygulama açması isteniyor. Uygulamaların açma işlemini ise yarı çıplak aptal iki adam(!) tarafından gerçekleştirilecek.

OnePlus 5T ve Galaxy Note 8

OnePlus 5T ve Galaxy Note 8

Uygulamaları daha hızlı açan kişi kaktüslerin hedefi olmaktan kurtuluyor. Videoya bakılırsa OnePlus 5T bu hız testinin galibi. Videonun sonunda sadece iki uygulamanın açılış süresine yer verilmiş. Bilimsellikten uzak olan bu hız testinde Note 8’e daha geç basıldığını sizde fark edeceksiniz. Neyse lafı fazla uzatmayalım ve OnePlus’ın mizah anlayışını yansıtan videoya göz atalım.

 

https://www.teknoburada.net/galeriler/android-8-0-emui-8-0-guncellemesi-alacak-huawei-telefonlar-resmi-olarak-aciklandi/

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.