Mobil Ocak 19, 2018 12:00

Razer 2 Project Linda ile Geliyor!

Razer 2 Project Linda ile Geliyor!

Akıllı telefon pazarında rekabet her geçen gün kızışırken ünlü oyun aksesuar ve donanım üreticisi Razer‘ın da bu pazara giriş yaptığına şahit olduk. Dünyanın ilk 120 Hz tarama hızına sahip telefonu Razer Phone ile karşımıza çıkan üretici gelecek nesil telefonunu Razer 2 için çalışmalara başladı. Ortaya çıkan açıklamalar ve bazı bilgiler ışığında Razer 2 Project Linda ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Project Linda denen sistem aslında daha önce Asus tarafından Padfone serisi ile denemiş bir durumdan ibaret. 13,3 inçlik bir laptopa güç veren (pil olarak değil donanım olarak) cep telefonunun hybrit kullanılması ile ilgili bir durumdan ibaret olan Project Linda, bu yıl birçok cep telefonu üreticisi tarafından tercih edilebilecek gibi görünüyor.

Razer 2 Project Linda

Razer 2 Project Linda

Razer 2 Project Linda ile Eylül Ayında Karşımızda!

Sızdırılan bilgilere göre Razer 2, Snapdragon 845 yonga seti ve 8GB RAM gücü ile oldukça güçlü bir biçimde karşımıza çıkacak. 120Hz tarama hızının ekranda devam edeceğini belirtelim. 2018 yılı Eylül ayında tanıtılması beklenen Razer 2 ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz…

LG X4 Plus tanıtıldı! LG X4 Plus özellikleri ve fiyatı

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.