OnePlus 6 tanıtım tarihi ve işlemci birimi belli oldu - TeknoBurada
19 Nisan 2018 Perşembe
OnePlus 6 tanıtım tarihi ve işlemci birimi belli oldu

OnePlus 6 tanıtım tarihi ve işlemci birimi belli oldu

OnePlus 6 tanıtım tarihi ve üst seviye akıllı telefonda kullanılacak işlemci birimi kesinlik kazandı. Hatırlayacak olursanız 2017’nin sonunda Snapdraon 845 işlemcisinden güç alacak telefonların listesi sızdırılmıştı. Bu listede OnePlus 6 da yer almış ve telefonun haziran ayında tanıtılacağı notu düşülmüştü.

OnePlus 6 tanıtım tarihi belli oldu

CNET ile yapılan bir röportajda OnePlus CEO’su Pete Lau her iki ayrıntıyı doğruladı. Başarılı CEO telefonun ismini onaylamadı, ancak bir sonraki telefonlarının haziran ayının ikinci döneminde tanıtılacağı ve Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacağı bilgisini paylaştı.

OnePlus 6 tanıtım tarihi

OnePlus 6 tanıtım tarihi

OnePlus 6, OnePlus 5T benzeri 18:9 ekran formatına sahip olacaktır. Daha gelişmiş çift arka kamera ve daha iyi bir yüz tanıma teknolojisinin kullanılacağı modelde bu defa suya ve toza karşı dayanıklı bir kasa görebiliriz. Ayrıca ekrana gömülü bir parmak izi okuyucusu neden olmasın.

Pete Lau, OnePlus 6T hakkında emin konuşmadı, fakat son iki yılda tanıtılan OnePlus 3T ve 5T’ye baktığımızda şirketin yılın son çeyreğinde de bir telefon duyurması büyük olasılık.

 

Huawei Mate 10 Türkiye ‘de satışa sunuldu! Mate 10 Türkiye Fiyatı