Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 11, 2018 15:00

Hepimizin Hayali Panasonic GH5s Resmi Olarak Tanıtıldı Fiyat Ortaya Çıktı!

Hepimizin Hayali Panasonic GH5s Resmi Olarak Tanıtıldı Fiyat Ortaya Çıktı!

Video çekmek hepimiz için çok önemli bir noktaya geldi. Birçok kişi hem sosyal medya hem de kişisel vLog‘ları için video çekiyor. Bu noktada herkesin en iyiyi aradığını biliyoruz. Biz vLog ve diğer çekimler için dünyanın en ünlü Youtuber’larından Casey Neistat‘ın kullandığı Canon 80d makinesini kullanıyoruz. Aynalı bir makine tercih ettik zira DSLR cihazların renklerinin doğruluğuna daha çok değer veriyoruz. Bu noktada en iddialı aynasız SLR cihaz ise bir süredir çıkışı konuşulan Panasonic GH5s oldu.

Panasonic GH5s Muhteşem Görünüyor!

Orkun IŞITMAK‘ın kullandığı Panasonic GH5‘in bir tık üzerinde olan bu kamera tasarımı ve kullanımı ile “keşke olsa” dedirtti. Sadece body’nin 2.499 dolar fiyatlandırma ile satışa sunulduğunu ve kullanıcılarına en iyi kamera deneyimi vadettiğinin de altını çizelim. Ülkemizde Panasonic belli ürünleri ile çıkmış bulunurken bu ürünün resmi kanallardan satışa sunulup sunulmayacağını oldukça merak ediyoruz.

2017’de Çekilmiş En İyi 20 Uzay Fotoğrafı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.