Mobil Ocak 11, 2018 11:00

CES 2018: Xiaomi Yi Horizon ile Selfie Konusu Kapanmıştır!

CES 2018: Xiaomi Yi Horizon ile Selfie Konusu Kapanmıştır!

CES 2018 Tüketici Elektroniği tüm hızıyla sürerken birçok markanın halen yeni ürün tanıttığına da şahit oluyoruz. Bu da fuarın ciddi anlamda değer kazanmasına sebep oluyor. Çinli üreticiler bu fuarda biraz sessiz kaldılar dersek yanlış bir şey söylememiş oluruz diye düşünüyoruz. Çinli markaların içinde sadece Vivo, dişe dokunur bir teknoloji ile karşımıza çıktı. Gelen bilgilere göre Çinli üreticilerin Mobil Dünya Kongresi kapsamında yeni nesil ürünlerini tanıtacağı belirtilirken kişisel ve action kamera tarafında Xiaomi Yi Horizon yenilenmiş versiyonu ve farklı özellikleri ile karşımıza çıktı.

Xiaomi Yi Horizon Bize Ne Sunuyor?

Öncelikle önde yer alan 2 adet kamerası ile 3D algısı yaratan fotoğraflar ve videolar çekebilmemize olanak sağlanıyor. Arkada hareket eden  2.2 inç dokunmatik ekran (640 x 360 çözünürlük) bize selfie çekimi yaparken yardımcı oluyor. Hem aksiyon hem de harici selfie kamerası olarak kullanılacak bu kameranın 5K çekim gücü olduğunu da belirtelim. Ürünün ne zaman ve ne kadar fiyata satılacağı ise belirsiz. Aksiyon kamera tarafında GoPro‘nun hakimiyetini ciddi anlamda sarsacak olan Xiaomi Yi Horizon bakalım bize ne sunacak?

CES 2018: Vivo Ekrandan Parmak izi Okuma Sensörü Nasıl Çalışıyor? [Video]

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.