Akıllı Telefon Ocak 10, 2018 7:00

HTC U11 Android Oreo güncellemesi yeniden başladı! Bu defa Türkiye’de

HTC U11 Android Oreo güncellemesi yeniden başladı! Bu defa Türkiye’de

Daha önce Avrupa için ertelendiği bildirilen HTC U11 Android Oreo güncellemesi yeninden başladı. Gecikmeye ilişkin geçtiğimiz gün bir özür mesajı yayımlayan HTC bir haftan geçmeden aralarında Türkiye’nin de bulunduğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da HTC 11 kullanıcılarını Android 8.0 Oreo güncellemesiyle buluşturuyor. OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan yeni güncelleme 1.3GB büyüklüğünde ve birçok yenilik / sistem geliştirmesi içeriyor.

HTC U11 Android Oreo güncellemesi

HTC U11 Android Oreo güncellemesi

HTC U11 Android Oreo güncellemesi yenilikler!

Güncelleme kapsamında yer alan en önemli gelişmelerin başında resim içinde resim modu geliyor. Yeni güncelleme ile yüksek kaliteli kaliteli Bluetooth ses codec’lerine destek sunmaya başlayan HTC U11 ek olarak kablosuz bağlantı teknolojisinin 5.0 standardına kavuşuyor. Bunun dışında en son güvenlik yamaları, bildirim erteleme, uyarlanabilir simgeler, uygulamalar için geniş renk gamutu, Otomatik Doldurma API’ları, yeni emojiler, pil gelişmeleri ve birçok iyileştirme güncellemeye dahil ediliyor.

HTC U11 kullanıyorsanız kademeli olarak dağıtılmakta olan Android 8.0 güncellemesini Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz.

 

https://www.teknoburada.net/galeriler/2017-yilinda-en-cok-satan-android-telefonlar-listede-surpriz-bir-model-var/

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.