Akıllı Telefon Ocak 10, 2018 17:00

CES 2018: Alcatel tam ekranlı yeni telefonlarını duyurdu

CES 2018: Alcatel tam ekranlı yeni telefonlarını duyurdu

Elde taşınabilir mobil cihazların öncü markalarından Alcatel, yeniden tasarlanan akıllı telefon portföyünü CES 2018’de tanıttı. Şirket yeni telefonları hakkında tüm detayları ve fiyat bilgisini MWC 2018 etkinliğinde açıklayacak.

TCL’nin Alcatel iş birimi, şirketin cep telefonu alanına olan bağlılığını kanıtlayarak CES 2018’de yeni akıllı telefon felsefesini ve buna bağlı olarak geliştirilen ürün portföyünü tanıttı. Bu yeni seride şirketin 2018 akıllı telefonları yeni tasarımlar ve özelliklerle geliyor. Bu üç yeni ürün serisi, standartlaştırılmış sürükleyici bir 18:9 ekran deneyimini mümkün kılan ilk akıllı telefon serilerinden biri olmasıyla da dikkat çekiyor. – Evrensel bir tasarım dili sunan şirketin bu yeni ürün serisi, amiral gemisi akıllı telefon özelliklerinin orta ve giriş fiyatı seviyesinde de erişilebilir olmasını sağlayacak.

ALCATEL 5 SERİSİ 
Mümkün olan en iyi özellikleri benzer amiral gemisi ürünlerinden çok daha düşük bir fiyata tüketicilerle buluşturmak üzere tasarlandı. Bu özellikler arasında yüz tanıyarak kilit açma, FullView 18:9 ekran ve çok daha fazlası bulunuyor. Alcatel 5 serisi sayesinde kullanıcılar mükemmel görüntünün, sinema gösterimi deneyiminin ve tüm gün boyunca bitmeyen pil özelliğinin tadını çıkaracak.

ALCATEL 3 SERİSİ
Çift kamera, estetik tasarım ve FullView 18:9 ekran gibi en yeni ve trend özellikleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Üstelik bunu kullanıcıların ceplerini yakmadan yapıyor! Bu seride çeşitli cihazlar yer alacak. Seriye ayrıca geniş ekranlı ve yüksek çözünürlüklü ekrana sahip ürünler de dâhil edilecek.

ALCATEL 1 SERİSİ
Herkesin muhteşem bir akıllı telefon deneyimi yaşayabilmesi için son derece makul bir fiyat ile geliyor. FullView 18:9 ekran ve yüz tanıyarak kilit açma gibi yüksek kaliteli özelliklerin yanı sıra şık tasarımı ve özel materyalleriyle yekpare bir donanım sunuyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.