Akıllı Telefon Ocak 7, 2018 15:33

Google Play Store yeni sürümü yayımlandı [APK indir]

Google Play Store yeni sürümü yayımlandı [APK indir]

Google Play Store yeni sürümü yayımlandı. Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play Store güncellenmeye devam ediyor. Son güncelleme ile birlikte uygulama 8.6.22 numaralı sürüme yükseltildi. Sürüm numarası göz önüne alındığında önemli bir sıçramanın gerçekleştiğini görüyoruz. Ancak kurulum sonrası tasarım ve genel görünüm noktasında yeni bir gelişmenin olmadığını belirtelim. Google’ın güncelleme ile birlikte uygulama altyapısında iyileştirmeler sağladığı söyleyebiliriz.

Google Play Store yeni sürümü indir

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.6.22 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

Google Play Store yeni sürümü

Google Play Store yeni sürümü

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.6.22 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V 8.6.22.APK İNDİR

 

WhatsApp Sevilen Özelliğe Veda Etti

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.