Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 5, 2018 18:02

Cebimizden Küçük Eachine E58 Drone İnceleme

Cebimizden Küçük Eachine E58 Drone İnceleme

Son dönemde drone’ların oldukça popüler olduğunu görüyoruz. Bu popülarite takdir edersiniz ki artan fiyatları da yanında getiriyor. Bugün ülkemizde iyi bir drone 7000 TL seviyesinden satılırken bu tarz ürünlerin hobi olmaktan çıktığını görüyoruz. Bizse Banggood.com sitesinden sadece 188 TL’ye satın aldığımız ve elimizden bile küçük olan Eachine E58 Drone inceleme yapmak istedik. Şunu belirtelim; zira birçok arkadaşımız bunu soruyor. Bu ürün tam 10 gün içinde elimize ulaştı. Biz bile bu kadar kısa sürede elimize bu ürünün gelmesine inanamadık.

Eachine E58 Drone Video İnceleme

Öncelikle şunu belirtmekte fayda görüyoruz. Bu ürünü üst segment DJI ya da Xiaomi drone’lar ile karşılaştırmak oldukça saçma olur. Bu ürünlerin stabil bir şekilde çalışması ve havada asılı kalabilmeleri bizler için yeterli kriterler ve bu ürün de bunu rahatlıkla ortaya koyabiliyor. Dilerseniz lafı uzatmadan yaptığımız incelemeyi siz değerli okuyucularımız ile paylaşalım. Ürünü satın aldıktan sonra size verilen taşıma kodu ile de gün ve gün ürünü takip edebiliyorsunuz. Bunu da belirtmek istedik…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.