Ana sayfa » Mobil » Android Güvenlik Şefi Görevinden Ayrıldı! Peki, Neden?

Android Güvenlik Şefi Görevinden Ayrıldı! Peki, Neden?

Android Güvenlik Şefi Görevinden Ayrıldı! Peki, Neden?

Android ve iOS işletim sistemi dünyanın en önemli 2 mobil işletim sistemi. Bunun yanında hiçbir işe yaramayan ve her geçen gün yok olma noktasına gelen Windows Phone işletim sistemi de var. En ilginç işletim sistemi ise Samsung’un kendi işletim sistemi Tizen. Bu işletim sistemlerinden iOS ve Android tüm dünyaya hükmederken işletim sistemlerindeki açıklar ve sorunlar da zaman zaman sıkıcı bir hale gelebiliyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Apple’ın iPhone’ların hızını yavaşlattığı sansasyonunun yanında Android işletim sistemine ait güvenlik açıkları ve bunların önlemlerinin hızlı alınamaması Google Android Güvenlik Şefi Adrian Ludwig için sanırız yolun sonunu getirdi.

Android Güvenlik Şefi NEST’e Geçiş Yaptı

Google’ın geçtiğimiz yıl satın aldığı Nest bünyesine katıldığını duyuran Ludwing’e yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bakalım Google, Android için nasıl bir yapılandırma ortaya koyacak? Hugo Barra mı??? Yok Artık!!!

32 Dolara Akıllı Telefon Telefon Olur mu? İşte Karşınızda Android Go Telefonlar!!!

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.