Akıllı Telefon Ocak 1, 2018 9:51

2017 Yılında Mobil Pazarda Neler Oldu???

2017 Yılında Mobil Pazarda Neler Oldu???

Akıllı telefon pazarında 2017 yılı büyük bir mücadeleye sahne oldu. Bu noktada üreticilerin birbirlerinin önüne geçmek için yoğun bir mesai harcadığına şahit olduk. Birbirlerinin önüne geçerken fiyat olarakta birbirlerinin önüne geçme mücadelesine ise üzülerek şahit olduk. Her yıl yenilenen ve değişen mobil pazar akıllı telefonların fiyatlarının da artması ile oldukça sıkıntılı günler geçirmeye başladı. Amiral gemisi modellere ilgi büyükken pazarın da daraldığına şahit olduk. Orta segment pazarının ise her çeyrekte biraz daha büyüdüğüne şahit olduk. 2017 Mobil Pazar için oldukça zor ve çalkantılı geçti diyebiliriz. Bazı üreticiler sevinirken bazıları da üzüldü.

2017 Mobil Pazar Bizlere Ne Sundu?

Mobil sektörde faaliyet gösteren Samsung, Apple, Huawei, LG, HTC, Sony, Asus, Oppo, Vivo ve Xiaomi için 2017 nasıl geçti? Dilerseniz bunu sizler için hazırladığımız videodan izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.