Mobil Aralık 27, 2017 17:30

Huawei 2018 Yol Haritasını Sızdırıldı!

Huawei 2018 Yol Haritasını Sızdırıldı!

Huawei 2021Dünyanın en büyük üçüncüsü üreticisi konumundaki Huawei, bu yıl itibariyle bir çeyrekte de olsa Apple‘ı satış olarak geçerek dünyanın en büyük ikinci üreticisi konumuna yükseldi. Daha sonra gelen iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X satışları neticesinde tekrar üçüncülük koltuğuna geri oturan Çinli üreticinin bu noktada kalıcı olmak için yoğun bir çabası olduğunu görüyoruz. Bu bağlamda farklı ürünler ile karşımıza çıkan Huawei 2018 yılında neler yapacak ve hangi ürünleri ortaya koyacak bununla ilgili yol haritası sızdırıldı.

Huawei 2018 Yılında Hangi Telefonları Satışa Sunacak?

Ortaya çıkan görsele göre Huawei ikinci çeyrekte 3 adet P Serisi telefon satışına başlayacak. Huawei P11, P11 Plus ve P11 Lite. Bunun yanında her çeyrekte Honor serisini de güncellemeyi ve farklı pazarlarda satışa sunmayı planlayan üretici; 2018’in son çeyreğinde ise Mate 11 ile karşımıza çıkacak ama bu yıl yaptığı gibi 3 farklı modelle değil. 2 farklı model ile Mate serisinin devamını getirecek.

2018 ilk çeyrekte ise Maya, Salina kod isimli iki telefon ile tanışacağız bakalım onlar bize neler sunacak?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.