Ana sayfa » Akıllı Telefon » LG G6 için çok önemli bir güncelleme (1GB’tan büyük) yayımlandı

LG G6 için çok önemli bir güncelleme (1GB’tan büyük) yayımlandı

LG G6 için çok önemli bir güncelleme (1GB’tan büyük) yayımlandı

LG G6 için çok önemli bir güncelleme dağıtıma sunuldu. Güncelleme konusunda bir süredir sessizliğe bürünen tepe model 1GB’tan daha büyük bir güncelleme ile buluşuyor. Güncelleme boyut itibariyle büyük olsa da, içeriğine bakıldığında LG’nin güvenlik yamaları ve iyi düzeyde iyileştirmeler içerdiği notunu düştüğünü görüyoruz.

LG G6 için çok önemli bir güncelleme

LG G6 için çok önemli bir güncelleme

Güncelleme kasım ayı güvenlik yamalarını içeriyor. Bu güvenlik yamasında Wi-Fi güvenlik protokolü  ile ilgili olan KRack güvenlik açığına karşı düzeltmeler yer alıyor. Şu an Avrupa’da dağıtımda olan güncellemeyi dilerseniz telefonunuzda Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz.

LG G6 Android 8.0 güncellemesi ne zaman?

LG G6 kullanıcılarının asıl Android 8.0 güncellemesini beklediklerini söyleyebiliriz. Şu ana kadar sadece V30 için Güney Kore’de sınırlı bir güncelleme başlatan LG’nin G6 içinse yeni Android sürümünü ocak ya da şubat ayında yayımlaması bekleniyor. Güncellemenin test edildiğine dahi bazı bilgiler daha önce Geekbench 4 kriter testinde karşımıza çıkmıştı.

 

Karşınızda ekran / kasa oranı en iyi akıllı telefonlar!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.