Akıllı Telefon Aralık 13, 2017 16:00

Google Play Store uygulaması güncellendi! [APK indir]

Google Play Store uygulaması güncellendi! [APK indir]

Google Play Store uygulaması güncelleme almaya devam ediyor. Google, Android işletim sistemi resmi uygulama mağazasını 8.5.39 numaralı sürüme yükseltti. En son gelişmelerin yer aldığı Google Play Store APK dosyasını dilerseniz haberin sonunda yer alan linkten indirip yükleyebilirsiniz. Güncelleme sonrası arayüz tarafında herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor. Google’ın güncelleme ile birlikte uygulama altyapısında iyileştirmeler sağladığı bildiriliyor.

Google Play Store uygulaması güncellendi

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.5.39 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

Google-Play-Store

Google-Play-Store

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.5.39 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V8.2.38.APK İNDİR

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.