Samsung Dex Station inceleme ve Arayüz Değerlendirme
17 Mart 2018 Cumartesi
Samsung Dex Station inceleme ve Kullanıcı Deneyimi!

Samsung Dex Station inceleme ve Kullanıcı Deneyimi!

Akıllı telefon pazarı nereye gidiyor? Bunu bilemiyoruz ama kişisel bilgisayarlar cep telefonlarımıza girecek gibi görünüyor. Akıllı telefonlardan her şeyi yapabiliyoruz ve gün içinde bunun daha fazlasına da ihtiyaç duyuyoruz. Üreticiler de farklı kullanım senaryoları ile karşımıza çıkıyorlar. Bugüne kadar yapılmış en inovatif işlerden birisi olan Samsung Dex Station ise Güney Koreli üreticinin özellikle iş dünyasında çalışan ve bilgisayarlarını sürekli olarak yanında taşımak zorunda olan kişileri düşünülmüş bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Haziran ayında Türkiye’de ilke kez bizim tarafımızdan yapılan Samsung Dex Station inceleme videosunu sizlerle daha önceden paylaştık. Bugün ise Samsung Dex Station kullanıcı deneyimi ile bize ne sunuyor buna yakından bakmak istiyoruz.

Samsung Dex Station inceleme Videosu!

Samsung‘un bize Dex aparatı ile sunduğu bu arayüzün geliştirilmeye ihtiyacı olduğu ortadaki en büyük gerçeklerden birisi. Hem yazılım hem de donanım tarafında biraz daha geliştirilmesi gerekiyor. Örneğin üründe 3,5 mm kulaklık girişi kesinlikle ama kesinlikle olmalı. Dex istasyonu üzerinden bluetooth bağlantısı da mümkün olursa harici kulaklıklarımızı da bu ürün ile eşleştirme imkanına sahip olabiliriz. Bizce içinde 1000 mAh bile olsa harici bir de batarya olmalı. Zor durumlarda telefonumuzu bir şekilde şarj etme imkanına da sahip olmalıyız. Yazlım tarafında da iyileştirmeler ortaya konursa bir sonraki Dex Station‘ın çok daha iyi bir performans ortaya koyacağına inanıyoruz.

İş adamı ya da iş kadınıysanız Dex Station yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir aksesuar olabilir diye düşünüyoruz… İşte en detaylı Samsung Dex Station incelemesi