Mobil Kasım 27, 2017 16:00

HTC U11 Güncelleme Sürprizi ile Karşımızda!

HTC U11 Güncelleme Sürprizi ile Karşımızda!

Dünyanın ilk Android telefon üreticisi HTC için yoln sonu yine başladığı yerde bitiyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz ay oldukça ilginç bir HTC‘ye göre “ortaklık” bize göreyse “satın alma” süreci yaşayan Tayvanlı teknoloji devi, 1,1 milyar dolar karşılığında tüm Ar-Ge ve dizayn ekibini Google bünyesine vermişti. Bunun yanında mobil tarafı da Google‘a devreden HTC yoluna hız kesmeden devam ediyor. Android ekosisteminin en büyük yarası olan güncelleme konusunda her zaman olduğu gibi agresif olan üretici HTC U11 Güncelleme haberi ile karşımızda. Bu ay tanıttığı HTC U11 Plus ile de kullanıcılarına farklı bir telefon sunan HTC, Amerika’daki kullanıcılarını Android 8.0 Oreo ile buluşturmaya hazırlanıyor.

HTC U11 Güncelleme Haberi ile Karşımızda

Bugün dağıtıma sunulan güncellemenin kısa süre içinde global pazarda da sunulacağını belirtelim .Ülkemizdeki HTC U11 sahiplerinin de bu güncellemeden kısa süre içinde yararlanmaya başlayacağını dipnot olarak belirtelim…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.