Mobil Kasım 26, 2017 10:41

GSM Operatörlerinden iPhone X Alınır mı?

GSM Operatörlerinden iPhone X Alınır mı?

Dünya üzerinde GSM Operatörleri üzerinden telefon almak oldukça popüler bir durum. Ülkemizde ise geçtiğimiz yıl yasaklanan kredi karı ile telefon satın alma bizleri GSM Operatörlerinin kucağına ittirdi. Cari açığın sebebi olarak gösterilen bu durum ne kadar değişti bunu bilemiyoruz ama bu işten karlı çıkan sadece ama sadece GSM Operatörleri oldu. Tüm dünyada Operatörler müşterilerini ellerinde tutabilmek adına farklı kampanyalar ile telefon satış gerçekleştiriyorlar. Bu noktada yurt dışındaki GSM Operatörleri baştan belli bir miktar depozito aldıktan sonra kalan ücreti de “FAİZSİZ” 24 aya bölüyorlar. Bunun görselini de hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz. Amerika’da T-Mobile kullanıcılarından 279,99 dolar depozite aldıktan sonra kalan 720 dolar parayı 30 dolar x 24 ay olarak yapılandırıyor. Oysaki ülkemizde böyle mi? Tabii ki değil! Peki bu durumda ülkemizdeki GSM Operatörlerinden iPhone X Alınır mı? Bu sorunun cevabını sizler için sorduk ve bu konuda bir video hazırladık.

Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone’dan iPhone X Alınır mı?

Bu sorunun cevabını vermek oldukça güç. Zira bu durum sizin ekonomik gücünüz ve ödeme şartlarınız ile ilgili bir durum ama ülkemizdeki satış şartlarına baktığımızda bu telefonların bu şekilde alınması bize oldukça saçma geliyor. Bu konuda söyleyeceklerimizi bir video haline dönüştürdük ve GSM Operatörlerinin iPhone X kampanyalarını da sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz videoyu birlikte izleyelim ve lütfen yorumlarınızı da bizlerle paylaşın…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.