Mobil Kasım 21, 2017 8:20

Trendyol Akıllı Telefon Satışına Başladı! Hayırlı Olsun!!!

Trendyol Akıllı Telefon Satışına Başladı! Hayırlı Olsun!!!

Beyaz yakalıların en önemli alış veriş sitelerinden birisi olan Trendyol bugün büyük indirimler ile karşımızda. Bankacı, Holding çalışanı, kurumsal firmalarda çalışanların en büyük derdi olan “bugün ne giysem yaaa” sorusuna en büyük cevaplardan birisi olan Trendyol Akıllı Telefon Satışı ile karşımıza çıkıyor. AppleSamsung, Sony, LG, Huawei markalı telefonların satışına başlayan Trendyol’un bu noktada kendisini satış yapmadığını ve farklı tedarikçilerden bu ürünlerin teminini gerçekleştirdiğini de hatırlatmak gerekiyor. Sayfayı yapan kimse iPhone 8 ve iPhone 8 Plus‘ı ayıramamış olmasını ise biraz garipsedik. Zira aşağıdaki fotoğraf iPhone 8 Plus fotoğrafı olmasına rağmen satıştaki ürün iPhone 8. Bu konuda yeni olsa da biraz daha dikkat edilmeli diye de düşünmüyor değiliz zira insanlar ürün adına değil fotoğrafa dikkat ediyorlar.

Trendyol koronavirüs

Trendyol koronavirüs

Trendyol Akıllı Telefon Fiyatları!

Ürünler paralel ithalat olduğu için fiyatlar oldukça uygun ve birçok modelin de kısa süre içinde tükendiğine şahit olduk.

  • Sitede şu anda iPhone 8 64GB 3.880 TL
  • iPhone 8 Plus 64GB 4.489 TL
  • Galaxy S8 3.698 Tl
  • Galaxy S8 Plus 3.699 TL
  • Galaxy Note 8 64 GB 4.145 TL
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.