Mobil Kasım 3, 2017 5:50

OnePlus 5T ile İlgili 2 Bilgi Kesinleşti

OnePlus 5T ile İlgili 2 Bilgi Kesinleşti

Android ekosisteminde ilk telefonu OnePlus One ile bir anda herkesin konuştuğu bir marka haline gelen ve şehir efsanesi haline gelen OnePlus, HMD Global çatısı altında faliyetlerini sürdürüyor. Oppo’nun üretim tesisinde farklı bir bölüm gibi düşünülen OnePlus’ın bu kadar başarılı olması organizasyonun kendi şeklini de oluşturmasına sebep oldu. OnePlus’ın hareketli CEO’su Pete Lau ise farklı olmanın hangi yollardan gittiğini çok iyi biliyor. Bir süredir dedikodularını ve görsellerini paylaştığımız OnePlus 5T ile ilgili son açıklamaları ise Lau kendi ağzından yaptı.

OnePlus 5T

OnePlus 5T

OnePlus 5T Kulaklık Girişine Sahip Olacak! 

Pete Lau ile yapılan bir röportaj sonrasında genç CEO, telefonun adının 5T olacağını ve 3,5mm kulaklık girişi de bulunacağını sözlerine ekledi. Üst tarafta görünen fotoğraf ise OnePlus şirketinin sponsor olduğu e-Sports oyuncusu Alessandro Palmarini tarafından yayınlandı. Bu da telefonun OnePlus 5 ile aynı boyutlarda olacağını doğrularken edge ekrana sahip olacağı konusunda da ilk bilgileri vermiş oldu.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.