Akıllı Telefon Kasım 2, 2017 5:45

Google Play Store yenilendi! Yeni APK dosyasını indirin

Google Play Store yenilendi! Yeni APK dosyasını indirin

Google Play Store yenilendi. En güncel Google Play sürümünü kullanmak istiyorsanız haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Google, Android işletim sistemi resmi uygulama indirme mağazası için yeni bir güncellemeyi kullanıma sundu. Yeni güncelleme ile uygulama mağazası 8.3.75 numaralı sürüme yükseltiliyor.

En son gelişmelerin yer aldığı Google Play Store APK dosyasını dilerseniz haberin sonunda yer alan linkten indirip yükleyebilirsiniz. Güncelleme sonrası arayüz noktasında herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor. Bunun yerine kullanıcılar tarafından rapor edilen hatalar düzeltiliyor.

Google Play Store yenilendi

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.3.75 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.3.75 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V8.3.75.APK İNDİR

Google-Play-Store

Google-Play-Store

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.