Akıllı Telefon Ekim 27, 2017 5:10

OnePlus 5T tanıtım tarihi belli oldu!

OnePlus 5T tanıtım tarihi belli oldu!

OnePlus 5T tanıtım tarihi belli oldu. OnePlus 5 henüz popülerliğini korurken, OnePlus firmasından tam ekranlı OnePlus 5T hamlesi gelmek üzere. Şirketin bir sonraki amiral gemisi katili telefonu 16 Kasım’da düzenlenecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacak. Telefonun satış tarihi ise güvenilir kaynaklara göre 20 Kasım’dan sonra başlayacak.

OnePlus 5T akıllı telefonun fiyatına gelince; telefon kısa süre önce Oppomart aracılığıyla ön sipariş almaya başlamıştı. 6 GB RAM / 64 GB depolama modeli için 549 $, 8 GB RAM / 128 GB depolama seçeneği içinse 649 $ fiyat açıklandı.

OnePlus 5 ve 5T modelleri arasındaki en büyük değişimin ekran cephesinde yaşanacağı söyleyebiliriz. 18:9 en boy oranına sahip ekranla birlikte OnePlus 5T çok daha ince ekran çerçevelerine sahip olacak. Bir diğer önemli değişim ise arkaya kaydırılan parmak izi tarayıcısı oldu. OnePlus 5T modelinde ayrıca arkadaki çift kameranın 20 megapiksel çözünürlüklü olması bekleniyor. Alt bölümde telefonun yayınlanan ilk kamera örneğine göz atabilirsiniz.

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.