Oyun Haberleri Ekim 24, 2017 12:24

GTA 5 ek senaryo paketi hakkında beklenen açıklama geldi!

GTA 5 ek senaryo paketi hakkında beklenen açıklama geldi!

GTA 5 popülerliğini korumaya devam ediyor. Milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olan oyuna bildiğiniz üzere senaryo ek paketi gelmesi bekleniyordu.

Onca merakla bekleyişin ardından ne yazık ki umutlarımız suya düştü ve efsanevi oyuna senaryo ek paketi bir türlü gelmedi. Uzun bir süre sonra bu konu hakkında sessizliğini bozan Rockstar Games, senaryo ek paketlerinin neden çıkartılmadığını açıkladı.

GTA 5 için bir türlü çıkamayan senaryo modu için açıklama geldi!

Rocktar Games yapmış olduğu açıklamayla, tekli oyuncu modlarını şirket olarak sevdiklerinin altını çizdi. Dev oyun yapımcısı GTA 5‘in senaryosunu, oyun içinde 3 farklı oyun oynuyormuş gibi hissettiklerini belirtti. GTA Online‘ın tekli oyuncu moduna nazaran, daha çok ilerleme potansiyele sahip olduğunu gördüklerini vurgulayan Rockstar Games’in tasarım yönetmeni tüm kaynaklarını buraya kaydırdıklarını vurguladı.

Ekibin tasarım yönetmeni, tüm kaynakların GTA Online‘a kayması ve geliştirilen farklı oyunlar yüzünden, beklenilen senaryo genişletme paketlerini ayıracak zamanlarının olmadığı belirtti. Ayrıca yönetmen gelecekte piyasaya sürülecek çoğu oyuna senaryo ek paketlerini sunacaklarının da müjdesini verdi.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.