Mobil Ekim 23, 2017 12:08

HTC U11 Life Geekbench Testinde Göründü

HTC U11 Life Geekbench Testinde Göründü

Akıllı telefon üreticilerinin son dönemde amiral gemisi modellerin isimleri ile orta segment pazarında da kendilerine yer bulmaya çalıştığını görüyoruz. Bu işi başlatan Samsung diyebiliriz zira. “Galaxy Mini” serisi ile kendine ciddi bir hayran kesim oluşturan üreticiyi Lite modelleri ile Huawei ve Life modeliyle de HTC takip ediyor. Bu bağlamda da U11’in isim popülaritesinden yararlanmak isteyen HTC U11 Life ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tüm detaylarını sizinle paylaştığımız HTC U11 Life Geekbench testinde tüm detayları ile ortaya çıktı ve özellikle yonga seti tarafındaki bilinmezlikte sona ermiş oldu.

HTC U11 Life Geekbench Testi Ortaya Çıktı

Snapdragon 630 yongaseti ile güçlendirilen yeni nesil HTC U11 3GB RAM gücü ile karşımıza çıkacak. Telefonun ülkemiz pazarına giriş yapması da bekleniyor. Zira HTC’nin özellikle Snapdragon 630 yonga setine sahip bir telefona kesinlikle ihtiyacı vardı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.