HTC U11 Life Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı - TeknoBurada
25 Haziran 2018 Pazartesi
HTC U11 Life Özellikleri Sızdırıldı!

HTC U11 Life Özellikleri Sızdırıldı!

HTC U11 Life hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Kullanıcıların karşına yeni seçeneklerle çıkmaya hazırlanan HTC, rakiplerini geride bırakmak istiyor.

Sızdırılan bilgiler ile birlikte, telefonun teknik özellikleri netlik kazandı. HTC‘nin ilk Android Oreo yüklü cihazı olacak olan Life, özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine topluyor.

HTC U11 Life Hakkında Yeni Detaylar Geldi!

HTC’nin orta sınıfa hitap edeceği yeni akıllı telefonu bildiğiniz üzere 2 Kasım’da görücüye çıkartılacak. WİNFUTURE üzerinden U11 Life’a ait olan detaylara bakacak olursak, yeni telefon Snapdragon 630 işlemcisinden güç alacak. 3 GB bellek ve 32 GB dahili depolama alanı microSD ile genişletilebilir olacak.

1080p çözünürlükte 5.2 inçlik bir ekrana sahip olacak olan Life, 16 MP ön ve arka kamerasıyla kullanıcıların huzuruna sunulacak. RAW desteğini de bünyesinde bulunduran bu kameralar, oldukça kaliteli bir deneyim sunması bekleniyor.

htc u11 life

HTC’nin yeni telefonunda 2.600 mAh‘lik bir batarya bulunduğuna şahit olmaktayız. Diğer telefonlarda olduğu gibi suya ve toza karşı dayanıklı olma iddiasını sürdürecek olan U11 Life , IP67 sertifikasına da olduğunu belirtelim.

400 dolardan satışa sunulacağı belirtilen telefon, White ve Sapphire Blue renk seçenekleriyle teknoloji mağazalarındaki yerini alacak.

Peki, siz HTC’nin yeni telefonun özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Samsung telefonunuzda ekran sürekli açık özelliğini kullanın