Mobil Ekim 17, 2017 11:11

OnePlus 5T Ne Zaman Tanıtılacak?

OnePlus 5T Ne Zaman Tanıtılacak?

OnePlus 5T hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün gelen bilgileri , değerlendirdiğimizde ise yeni OnePlus modelinin çok yakında tanıtılacağına şahit olmaktayız.

Hatırlayacağınız üzere, yeni telefonun bu ayın başında tanıtılacağını tahmin ediliyordu. Fakat, bugün yapılan bir sızıntıya göre 5T modelinin önümüzdeki ayın başında gün yüzüne çıkartılacağını doğrulandı.

OnePlus 5T, Kasım’da Tanıtılacak!

Söylentiye teknoloji devi yeni telefonunu 5 Kasım‘da resmi olarak lanse etmeyi planlıyor. Sızdırılan davetiye ise bu söylentiyi doğruladı diyebiliriz. 6 inç büyüklüğünde 2160 x 1080p çözünürlüklü Optik AMOLED ekranın eşlik edeceği telefonda parmak izi tarayıcısı bu defa arkada yer alacak. Telefonda yer alacak olan ekran ayrıca  Galaxy S8 modellerde olduğu gibi kavisli bir yapıya sahip olacak.

OnePlus 5 ile  5T modelleri arasındaki en önemli farkı ise ekran ve tasarım tarafında gözlemleyeceğiz. Telefonun işlemci, kamera, RAM gibi diğer önemli özelliklerinin ise aynı kalması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.