Akıllı Telefon Ekim 14, 2017 4:58

Google Play Store güncelleme aldı! Yeni sürümü indirin

Google Play Store güncelleme aldı! Yeni sürümü indirin

Google Play Store güncelleme aldı. Google, Android işletim sistemi resmi uygulama indirme mağazası için yeni bir güncellemeyi kullanıma sundu. Yeni güncelleme uygulamayı 8.2.58 numaralı sürümden 8.3.41 numaralı sürüme yükseltiyor.

Yeni güncelleme sonrası APK dosyasında yapılan incelemeler Yemek Tarifleri, Hızlı Kaydırma ve Hızlı Kurulum gibi önemli özelliklerin kodlara yazıldığı görüldü. Ancak bu özelliklerin ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Güncelleme sonrası arayüz noktasında ise herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor. Bunun yerine kullanıcılar tarafından rapor edilen hatalar düzeltiliyor.

Google Play Store güncelleme aldı!

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.3.41 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.3.41 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.