Ana sayfa » Uncategorized » Galaxy Note 8 iPhone 8 Plus Arayüz Hız Testi!

Galaxy Note 8 iPhone 8 Plus Arayüz Hız Testi!

Galaxy Note 8 iPhone 8 Plus Arayüz Hız Testi!

Akıllı telefon pazarında yıllardır şunları duyuyoruz; “iOS Çok Stabil” “Android Çöp” “iOS İnanılmaz Akıcı” “Android Kasıyor” “Android RAM Canavarı” “iOS Yağ Gibi Akıyor“. Peki ya bunlar doğru mu? Şu anda sektörün en güçlü iki telefonu Galaxy Note 8 iPhone 8 Plus Arayüz Hız Testi ile karşınızdayız. Her iki telefonun da 10 nanometre üretim sürecine sahip işlemcileri olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu durum ciddi bir avantaj ve bundan dolayı da telefonların enerji verimliliği de oldukça yüksek.

Galaxy Note 8 iPhone 8 Plus Arayüz Hız Testi Video İnceleme

Bu tarz testleri birçok yayının Geekbench ya da Antutu testlerine yaptırdığını görüyoruz ama benchmark testlerinin gerçek kullanım ile yakından uzaktan alakası olmadığını biliyoruz. Bundan dolayı da bu tarz testleri pil testlerinde olduğu gibi son kullanıcı açısından yapıyoruz ve bunun da en doğru sonuca imza atacağını düşünüyoruz. Zira baktığınızda Apple’ın yeni nesil 6 çekirdekli yonga seti A11 yonga seti neredeyse masaüstü işlemciler kadar iyi performans ortaya koyuyor.

Dilerseniz lafı uzatmadan yaptığımız bu testi ve sonuçlarını sizlerle paylaşalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.