Mobil Eylül 30, 2017 13:25

Vestel Z10 Gerçek Kullanım Pil Testi!

Vestel Z10 Gerçek Kullanım Pil Testi!

Akıllı telefon pazarına oldukça iddialı bir giriş yapan Vestel yeni nesil telefonu Z10 ile karşımıza çıktı. Türkiye’nin en gelişmiş bayi ve servis ağına sahip olan Vestel marka bilinilirliği ile de dünyanın önemli üreticileri arasında. Ülkemiz pazarına oldukça önem veren Vestel’in servis konusunda bize ne sunduğunu da yapacağımız bir test ile sizlerle paylaşacağız. Hatta bir fabrika gezisi yaparak size Vestel telefonların nasıl ve ne şekilde üretildiğini de göstermek istiyoruz. Teknik özellikleri ile öne çıkan ve kullanıcılarına oldukça fazla detay sunan Vestel Venüs Z10 hem 64GB Hafıza kapasitesi hem de 4GB RAM gücü ile en yakın rakibi Huawei P10 Lite‘a fiyat anlamında fark atarak bu segmentte farklı bir seçenek sunuyor. Biz de Vestel Z10 Gerçek Kullanım Pil Testi ile karşınıza çıkmak istedik. Gün içinde kullandığımız Venüs Z10 bakalım nasıl bir pil performansı sergilemiş?

Dilerseniz lafı fazla uzatmadan yaptığımız teste geçelim. LG Q6 ile aynı yonga setine ve donanıma sahip Vestel Z10 bakalım LG Q6’dan daha iyi bir performans ortaya koyabilecek mi? Hemen aşağıdaki linke tıklayarak LG Q6 Gerçek Kullanım Pil Testini de izleyebilirsiniz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.