Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 26, 2017 11:09

Apple macOS 10.13 High Sierra Kullanıma Sunuldu!

Apple macOS 10.13 High Sierra Kullanıma Sunuldu!

Mac mi yoksa PC mi savaşında hangi noktadasınız bilemiyoruz ama biz her iki tarafta da olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Mac’lerin ofiste büroda oldukça şık bir görüntü çizdiğini söylemek yanlış bir yorum olmayacaktır diye düşünüyoruz. Bunun yanında Mac’lerde istenmeyen Adobe kapanmalarının da neredeyse hiç olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ülkemizde şu anda 11.299 TL’ye satılan Intel i5 yonga seti, 8GB RAM, 2TB HDD, 8GB Bellekli Radeon Pro 580 grafik kartına sahip bir iMac yerine aynı fiyata bunun tahminen 3 katı daha güçlü bir PC yapabiliyorken Mac almak Apple’ın işletim sistemi macOS’un başarısından başka bir şey değildir. Apple’ın her yıl yenilediği macOS 10.13 High Sierra güncellemesi bugünden itibaren kullanıma sunuldu.

High Sierra Güncellemesini İndirmeli miyiz?

Bu güncellemenin özellikle güvenlik ve görseller ile igili yenilikler getirdiğini söyleyebiliriz. Yeni nesil kontrol merkezi ile daha fazla özelleştirme sunan High Sierra’nı kullanıcılara daha iyi bir macOS deneyimi sunacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Biz güncellemeyi hemen yapmayacağız zira ilk yüklenen sürümlerin bazı hatalar içerdiğini zaman içinde öğrenmiş bulunuyoruz…

Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.