Akıllı Telefon Eylül 24, 2017 7:36

Google Play Store için yeni güncelleme yayınlandı

Google Play Store için yeni güncelleme yayınlandı

Google Play Store için yeni güncelleme yayınlandı. Google, Android işletim sistemi resmi uygulama mağazası Google Play için son 48 saat içerisinde üçüncü güncellemesini yayınlandı. Önceki güncellemede uygulama 8.2.40 numaralı sürüme yükseltilmişti. Play Store bu defa 8.2.55 numaralı sürüme yükseltildi. Versiyon numarasına bakıldığında önemli bir güncelleme gibi görünüyor. Arayüz noktasında herhangi bir değişiklik yine göze çarpmazken, uygulama altyapısında iyileştirmeler yapıldığını söyleyebiliriz.

Google Play Store için yeni güncelleme

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.2.55 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.2.55 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V8.2.55.APK İNDİR

Google-Play-Store

Google-Play-Store

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.