Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 21, 2017 13:10

Minecraft Güncelleme ile Gelen Yenilikler!

Minecraft Güncelleme ile Gelen Yenilikler!

Oyunlarda en çok arandan özelliğin grafik olduğu konusunda yıllarca kandırıldık. Daha fazla grafik, daha fazla çözünürlük ve daha fazla kaplamalar ile yıllarca kandırılan bizlerin unuttuğu en önemli detay ise “oyananbilirlik” idi. Özellikle gençler tarafından müthiş bir şekilde oynanan Minecraft Güncelleme paketi ile karşımıza çıkıyor. Microsoft tarafından yapılan güncelleme ile oldukça büyük yenilikler geliyor. 150’den fazla gelen yenilikleri oyuncuların oynarken fark edeceğini de belirtelim. Zira hepsinden bahsetmek takdir edersiniz ki olanaklı değil.

Minecraft Güncelleme Paketinde Neler Var?

Yapılan güncelleme ile birlikte bugüne kadar yapılmış en kapsamlı güncelleme ile karşılaşıyoruz. PC, Konsol ve Mobil tarafında bir evrensel ağ kuran yeni güncelleme ile bir oyunu PC’de oynarken mobilden devam edebilmenize olanak sağlanıyor. Bulut hafızaya kavuşan Minecraft’ın artık çok daha kullanılabilir olduğunu belirtmek gerekiyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.