Mobil Eylül 19, 2017 11:23

HTC 2017 bitmeden 3 Telefon Tanıtacak!

HTC 2017 bitmeden 3 Telefon Tanıtacak!

Tayvanlı teknoloji devi HTC, Android ekosisteminin en değerli maralarından birisidir. İlk Android telefon üreticisi konumundaki HTC son 2 yıldır Google ile yeni projeler geliştiriyor ve Google’ın akıllı telefonu Pixel ve Pixel XL modellerini hazırlıyor. Bir süredir iyi gitmeyen satışlar ve pazardaki başarısızlık neticesinde Google tarafından satın alınmak istenen HTC 2017 bitmeden 3 farklı telefon ile karşımıza çıkmayı planlıyor.

HTC 2017 Planları: Ocean Master, Ocean Harmony ve Ocean Lite

Ortaya çıkan bilgiler HTC’nin bu yıl bitmeden farklı telefonlar ile karşımıza çıkacağını gösteriyor. Tayvanlı üreticinin bunları 2018 yılına bırakmaması ise satın alma konusunda dedikoduları daha da arttırmış bulunuyor.

Ocean Master adı verilen modelde; 64GB Hafıza ve 4GB RAM gücü bulunacak. 12 megapiksel arka 8 megapiksel ön kamerayla gelecek telefonun 6 inç boyutunda IPS LCD ekranı bulunacak.

Ocean Lite ve Ocean Harmony modelleri de 64GB Hafıza ve 4GB RAM seçeneği ile gelecek. Master serisi ile farkları ise 5,2 inç ekrana sahip olacak olmasıdır. Ocean Master ve Ocean Lite Kasım ayında pazara sunulurken Ocean Harmony’nin Aralık döneminde satışa sunulacağını belirtelim.

Htc U20

Htc U20

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.