Akıllı Telefon Eylül 2, 2017 9:18

Huawei iki yeni cihaz duyurmaya hazırlanıyor

Huawei iki yeni cihaz duyurmaya hazırlanıyor

Mobil dünyasını üç numarası Huawei iki yeni cihaz duyurmaya hazırlıyor. Şirketin Honor markası altında konumlandıracağı yeni cihazlar Çin’de belgelendirme kuruluşu TENAA tarafından onaylandı. Her iki cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağı ve teknik özellikler noktasında neler sunacağı şu an biliniyor.

Huawei ilk ürünü Huawwei JMM-AL10 model numarasına sahip bir telefon. 5.2 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekrana sahip olan telefona 1.5 GHz sekiz çekirdekli bir işlemci güç verecek. 3 GB / 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolamanın yer verileceği model Android 7.0 Nougat ilet çıkış yapacak. 2.900 mAh büyüklüğünde pil ve arkadaki parmak izi sensörü telefonda öne çıkan diğer özellikler olacak.

Huawei ayrıca Honor markası için bir tablet hazırlıyor. Yine Çin’de onaylanan tablet 7 inç büyüklüğünde 1024 × 600 piksel çözünürlüğe sahip. 1.3GHz dört çekirdekli bir işlemciden güç alacak tablette öne çıkan diğer özellikler şu şekilde; Android 7.0 Nougat, 2 GB RAM, 16 GB depolama, 4.000 mAh büyüklüğünde pil, 2 megapiksel ön kamera ve 2 megapiksel arka kamera.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.