Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy A 2018 serisi telefonlarda sürpriz ekran özelliği

Galaxy A 2018 serisi telefonlarda sürpriz ekran özelliği

Galaxy A 2018 serisi telefonlarda sürpriz ekran özelliği

Galaxy A serisi telefonlar tanıtıldığı günden bu yana orta segmentin en iddialı modelleri olmayı başardı. Son iki yıldır Galaxy S serisi tepe modellerde yer alan suya dayanıklı kasa ve ekran sürekli açık özelliğiyle daha iddialı bir hale gelen seri için sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Samsung haberlerinde güvenilir bir kaynak olan @mmddj_china adlı Twitter kullanıcısına göre Galaxy A 2018 serisi telefonlarda “Infinity Display” adlı ekran teknolojisi kullanılacak.

Galaxy A 2018 serisi telefonlar çok iddialı olacak

Samsung’un sonsuz ekran olarak isimlendirdiği teknolojisi şu ana dek Galaxy S8 serisi telefonlar ve Galaxy Note 8 kullanıldı. 18.5:9 formatında ve iki tarafı kavisli olan yeni nesil ekran iddiaya göre bu defa 2018 model Galaxy A serisi telefonlarda karşımıza çıkacak.

Galaxy A 2018 serisi

Galaxy A 2018 serisi

Yeni nesil Galaxy A serisi telefonlarda Quad HD + yerine Full HD + (A5 ve A7 modeller için) çözünürlüklü Super AMOLED ekranların kullanılması bekleniyor. Son olarak telefonların kasım ya da aralık ayında tanıtılacağı gelen haberler arasında.

Galaxy Note 8 varsayılan ekran çözünürlüğü belli oldu

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.