Akıllı Telefon Ağustos 26, 2017 4:43

Google Play Store güncellendi! Yeni sürümü hemen indir

Google Play Store güncellendi! Yeni sürümü hemen indir

Google Play Store güncellendi. Google yaklaşık bir hafta önce resmi uygulama mağazasının 8.1.31 numaralı sürümünü yayınlamıştı. Şirket, Play Store için bir güncelleme yayınlayarak uygulama mağazasını 8.1.73 numaralı sürüme yükseltti. Google Play Store yeni sürümüne ait APK dosyasını haberimizde bulabilirsiniz.

Güncelleme sonrası Play Store’da gözle görülür bir yenilik dikkatimizi çekmese de, Google’ın güncelleme ile birlikte uygulama altyapısında iyileştirmeler sağladığı bildiriliyor.

Google Play Store güncellendi

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.1.73 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

Google Play Store güncellendi

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.1.73 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V8.1.73.APK İNDİR

Çift kameralı Galaxy J7 Plus sızdırıldı!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.