Akıllı Telefon Ağustos 19, 2017 5:50

Google Play Store yeni sürüm yayınlandı! Hemen indir

Google Play Store yeni sürüm yayınlandı! Hemen indir

Google Play Store yeni sürüm yayınlandı. Google, Android işletim sistemi resmi uygulama mağazası için bir güncelleme yayınladı. Google Play Store yeni sürümüne ait APK dosyasını haberimizde bulabilirsiniz.

Yeni güncelleme ile birlikte Play Store 8.1.31 numaralı sürüme (önceki sürüm numarası 8.1.25’e) taşındı. Güncelleme sonrası Play Store’da gözle görülür bir yenilik göze çarpmasa da, Google’ın güncelleme ile birlikte uygulama altyapısında iyileştirmeler sağladığı bildiriliyor.

Google Play Store yeni sürüm yayınlandı

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.1.31 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

Google Play Store yeni sürüm

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.1.31 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V8.1.31.APK İNDİR

https://www.teknoburada.net/2017/08/19/lg-v30-fiyati-ne-kadar-olacak-lg-v30-ozellikleri/

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.