Riptide GP2 Android ve iOS için ücretsiz oldu - TeknoBurada
22 Ağustos 2019 Perşembe
Riptide GP2 Android ve iOS için ücretsiz oldu

Riptide GP2 Android ve iOS için ücretsiz oldu

Vector Unit tarafından geliştirilen ve mobil dünyasındaki en iyi yapımlardan biri olan Riptide GP2 oyunu hem Android hem de iOS tarafında ücretsiz hale getirildi. Mükemmel grafik detayları sunan oyunu telefon ya da tabletinize indirebilirsiniz. Oyunun ne kadar süre ücretsiz kalacağı bilinmiyor, ancak indirmek için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

Kontrollerin sensör ve ekran dokunmatiği kullanılarak sağlandığı oyunu hız ve aksiyon tutkunları kesinlikle indirmeli. Halihazırda konsol versiyonu da bulunan oyunun mobil versiyonunu alt bölümdeki linkler aracılığıyla indirebilirsiniz.

Google Play Store indir!

App Store indir!

Riptide GP2

Riptide GP2

Riptide GP2 hakkında

Roket enerjili hidro jetini gazla ve dinamik, durmadan değişen dalgalı suları yarıp geçerken yarış becerilerinin sınırlarını Riptide GP™2 ile zorla.

Gelecekten gelen şehir manzaralarında, kıvrılan kanal ve nehirlerde, açık limanlarda ve gizemli araştırma merkezlerinde yarış. Göklere doğru sıçra ve ölüme meydan okuyan numaralar yap. Güçlü tekneler al, performanslarını ve tasarımlarını tarzına uyacak şekilde değiştir. 6 oyuncuya kadar çıkabilen yarışlarla evde arkadaşlarınla kapış!

Tamamen interaktif su yüzeylerinde dinamik yarışlar, birçok geliştirme olasılığı getiren kariyer modu, kişiselleştirilebilen yarışçı ve beceriler, 6 oyuncuya kadar bölünmüş ekranlı çok oyunculu yarış moduyla Riptide GP2 modern su yarışı oyunlarında çığır açıyor.