Ana sayfa » Akıllı Telefon » LG V30 resmi görüntüler eşliğinde karşınızda!

LG V30 resmi görüntüler eşliğinde karşınızda!

LG V30 resmi görüntüler eşliğinde karşınızda!

LG’nin merakla beklenen telefonu V30 ay sonunda IFA 2017 etkinliği kapsamında görücüye çıkacak. LG’yi en üst segmentte temsil edecek LG V30’un teknik özellikler noktasında neredeyse tün detayları biliniyor. Hem LG hem de sızıntılardan gelen bilgiler telefon hakkında birçok özelliği gün yüzüne çıkardı. Son olarak LG V30 resmi görüntüleri yayınlandı.

LG V30 resmi görüntüleri

31 Ağustos’ta tanıtılacak LG V30 modelinde 6 inç büyüklüğünde 18:9 formata sahip Quad HD+ çözünürlüklü P-OLED ekran kullanılacak. telefonda yer alacak ekranın detaylarına buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

LG V30 resmi

LG V30 resmi

Önden bakıldığında LG G6’ya göre daha ince ekran çerçevelerine sahip olacak telefonun Galaxy S8’e benzediğini söyleyebiliriz. Snadpragon 835 işlemcisinden güç alacak telefonda beklendiği gibi çift arka kamera yer alacak. LG V30’un arkası cam yüzeyden oluşuyor. Bu da telefonun kablosuz şarj desteğine sahip olacağını gösteriyor.

Suya ve toza karşı dayanıklı bir kasanın kullanılacağı cihazda kamera lenslerinden biri f/1.6 diyafram açıklığına sahip olacak. Telefonun pili ise 3.300 mAh büyüklüğünde olacak. LG V30’un arayüz detaylarına alt bölümdeki haberimizden göz atabilirsiniz.

LG V30 arayüz özellikleri inanılmaz!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.