Ana sayfa » Akıllı Telefon » Huawei Mate 10 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Huawei Mate 10 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Huawei Mate 10 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Bu çeyrek itibariyle dünyanın en büyük ikinci üreticisi konumuna yükselen Huawei, bu başarısını sürdürmek ve en tepeye çıkmak istiyor. Global pazarda daha fazla kişiye ulaşmak için hem amiral gemisi ürün gamını hem de orta segment ürün gamını sürekli olarak yenileyen üreticinin yeni nesil amiral gemisi Mate 10 ile ilgili büyük bir beklentiyi oluşturduğunu görüyoruz. Yenilenmiş Krin 970 yonga seti ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Huawei Mate 10 Tanıtım Tarihi oldukça merak ediliyordu ve bugün gelen davetiye Mate 10‘nun ne zaman tanıtılacağını da ortaya çıkardı.

Huawei Mate 10 Tanıtım Tarihi

Huawei Mate 10 Tanıtım Tarihi

Huawei Mate 10 Tanıtım Tarihi 16 Ekim Olarak Açıklandı!

Çimli üretici yeni nesil amiral gemisi için “Beklemeye Değer” mottasını kullanıyor ve kullanıcılara iPhone 8, Galaxy Note 8 ve LG V30 almayın demek istiyor. Bu çağrının ne kadar etkili olacağını ise zaman içinde göreceğiz. Krin 970‘in 10 nanometre üretim sürecine sahip olması üretimsel bazı zorlukları ortaya koyarken Huawei’nin telefon tanıtım tarihini biraz öne alması gerektiğini düşünüyoruz.

Nubia Z17 8 GB RAM 64 GB depolama versiyonu geliyor

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.