Ana sayfa » Akıllı Telefon » Google Pixel 2 HTC U11 özelliği ile geliyor

Google Pixel 2 HTC U11 özelliği ile geliyor

Google Pixel 2 HTC U11 özelliği ile geliyor

Google’ın bir sonraki referans akıllı telefonları için geri sayıma geçildi. Büyük olasılıkla eylül ayı içerisinde tanıtılan Google Pixel 2 HTC U11 özelliğiyle geliyor. HTC U11’i farklı kılan Sense Edge özellikleri son gelen haberlere göre Google Pixel 2 modelinde yer alacak.

Google Pixel 2 HTC U11 özelliğiyle geliyor

HTC U11’de Sense Edge özelliği sayesinde telefonun kenarlarına basınç uygulayarak (sıkarak) bazı işlevleri yerine getirmek mümkün. Pixel 2’nin HTC tarafından üretilecek olmasından dolayı telefonda Sense Edge özelliklerinin yer alması muhtemel görünüyor. Söz konusu özellikle Pixel telefonda Active Edge olarak isimlendirilecek ve Google Asistan’ı kolay bir şekilde aktif duruma geçirecek.

Google Pixel 2 HTC U11

Google Pixel 2 HTC U11

FCC belgelendirme kuruluşu tarafından onaylanan telefonun bazı ekran görüntüleri de yayınlandı. Yayınlanan görüntülere göre Pixel 2 Android 8.0.1 sürümüyle çıkış yapacak. Google son geliştirici sürümünü Android 8.0 olarak yayınlamıştı. Ufak çaplı güncelleme görünüşe bakılırsa yeni Pixel telefonlara özgü olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.