Apple Watch 3 tanıtım tarihi hakkında bilgiler geldi - TeknoBurada
21 Ağustos 2019 Çarsamba
Apple Watch 3 tanıtım tarihi hakkında bilgiler geldi

Apple Watch 3 tanıtım tarihi hakkında bilgiler geldi

Apple’ın eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte tüm dikkatler iPhone 8’in üzerinde olacak, ancak son gelen haberlere göre sürpriz bir cihaz da tanıtıma damga vurabilir. Apple Watch 3 tanıtım tarihi belli oldu. Apple haberlerinde güvenilir bir kaynak olan KGI Analisti Ming-Chi Kuo, eylül ayındaki etkinlikte Apple’ın iPhone modelleri yanında Apple Watch 3 akıllı saati de duyuracağı iddiasında bulundu.

Apple Watch 3 tanıtım tarihi

Analiste göre Apple Watch 3, serinin önceki modellerinde olduğu gibi 38 mm ve 42 mm boyutlarında olacak ve benzer tasarım anlayışını sürdürecek. Akıllı saatteki en önemli yenilik ise artık iPhone’a ihtiyaç duymadan çalışabilir olması olacak.

Apple Watch 3 tanıtım tarihi

Apple Watch 3 tanıtım tarihi

Apple Watch, LTE ve standart olmak üzere iki farklı model şeklinde tanıtılacak. LTE modemine sahip Apple Watch herhangi bir iPhone’a ihtiyaç duymadan çağrı alıp gönderebilecek ya da müzik çalabilecek. İddiaya göre akıllı saatte fiziksel bir SIM kart girişi yerine gömülü bir SIM paketi kullanılacak.

Analist ayrıca Apple Watch satışları hakkında da bazı veriler paylaştı. Akıllı saat satışlarının bu yılın sonuna kadar 9 milyona ulaşması bekleniyor. Satışların %40’lık dilimini ise LTE destekli modelin oluşturması bekleniyor.

>> Ayrıca okuyun; Huawei Mate 10 Render Görüntüleri ile Karşımızda