Android Ağustos 15, 2017 4:32

Google Pixel kamera diğer Android telefonlara yüklendi

Google Pixel kamera diğer Android telefonlara yüklendi

Google Pixel kamera uygulaması artık farklı Android cihazlarda çalıştırılabiliyor. Pixel serisi telefonlar en iyi kamera yazılımlarından birine sahip. Telefon zaten kamera inceleme sitesi DxOMark’tan en yüksek puanı almayı başararak uzun bir numara olmayı başarmıştı.

Google Pixel kamera APK indir

Telefonun kamera yazılımında dikkat çeken özelliklerin başında HDR + modu geliyor. HDR +, manuel fotoğrafçılığı öğrenmek  veya RAW görüntüleri düzenlemek zorunda kalmadan çarpıcı fotoğraflar üretmenin inanılmaz kolay bir yolunu sunuyor.

Google Pixel kamera

BSG adlı bir geliştirici tarafından farklı Android telefonlara uyarlanan Google kamera halihazırda Snapdragon 820, 821 ve 835 işlemcili cihazlarda çalışıyor. Geliştiriciye göre uygulama Galaxy S8, Moto Z2 Force, Moto Z, LG G6, OnePlus 3 / 3T ve OnePlus 5 modellerinde sorunsuz çalışmış. Dilerseniz sizde kamera uygulamasını alt bölümdeki linkten indirerek kurmayı deneyebilirsiniz.

Not: Yükleme işlemi öncesi telefonunuzda daha önce Google kamera uygulaması yüklü ise kaldırın ve telefonu yeniden başlatın. 

Google kamera APK indir!

Galaxy Note 8 Satış Tarihi Beklenenden Önce Olabilir!

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.