Ana sayfa » Mobil » Galaxy Note 8 Antutu Testinde Ortaya Çıktı!

Galaxy Note 8 Antutu Testinde Ortaya Çıktı!

Galaxy Note 8 Antutu Testinde Ortaya Çıktı!

Samsung’un geçtiğimiz yıl Galaxy Note 7’yi geri toplaması şirketin içinde büyük bir depreme sebep olmuştu. Hatta durum öyle bir hal almıştı ki yaşanan 19 milyar dolarlık zarar sonrasında yönetim kurulundan bazı kişiler şirketi bölmek bile istemişti. Bu süreçten güçlenerek çıkmayı bilen Samsung yeni nesil telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile yine satış rekorları kırmasını bildi. Amiral gemisi bir modelini güvenlik gerekçesi ile geri toplatıp milyarlarca dolar zarar eden bir üreticinin satışlarını arttırmaya devam etmesinin içindeki sihri ise sizin takdirinize bırakıyoruz. 23 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan Galaxy Note 8 Antutu Benchmark testinde ortaya çıktı.

Galaxy Note 8 Antutu

Galaxy Note 8 Antutu

Galaxy Note 8 Antutu Test Sonucu Yayınlandı!

Benchmark kriter testinin sonuçlarına göre üreticinin 6GB RAM ve 6,4 inç ekran kullandığı ortaya çıktı. Çözünürlük ise 2960×1440 piksel olacak. 64GB hafızaya sahip olacak olan Galaxy Note 8’in bize 52GB gibi boş bir alan bırakacağını da bu noktada öğreniyoruz. Arkada 2 adet 12 megapiksel kameranın yanında önde de 7 megapiksel selfie kamerası ortaya çıkıyor. Keşke Samsung bu noktada ön kameraya biraz daha önem vermiş olsaydı…

Bakalım bizi nasıl bir telefon karşılayacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.