Ana sayfa » Akıllı Telefon » En iyi akıllı telefon belli oldu! İşte kazanan

En iyi akıllı telefon belli oldu! İşte kazanan

En iyi akıllı telefon belli oldu! İşte kazanan

Samsung’un 2017 yılı amiral gemisi telefonu Galaxy S8/S8+ ödülleri toplamaya devam ediyor. Daha önce Amerika’da çevre dostu en iyi telefon, Devekuşu Rüyası isimli tanıtım videosuyla Cannes Film Festivali’nde 7 ödül toplayan Galaxy S8 son olarak haziran ayında Şangay’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde en iyi akıllı telefon ödülünün sahibi olmuştu.

en iyi akıllı telefon

en iyi akıllı telefon

Galaxy S8’e bir ödül de Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından verildi. Galaxy S8’i en iyi telefon yapan özelliklerin başında 18.5:9 formatına sahip sonsuz ekran, kamera yetenekleri ve Bixby sesli asistan hizmeti geliyor.

EISA ödüllerine damga vuran bir diğer üretici Huawei oldu. Mobil dünyasının iddialı ekiplerinden Huawei üç cihazıyla kuruluştan ödül almayı başardı.

Huawei P10 Leica imzalı arka kameralarıyla en iyi kameralı akıllı telefonun ödülünün sahibi oldu. Huawei Watch 2 en iyi giyilebilir cihaz olurken, Honor 8 Pro ise en iyi tüketici akıllı telefonu ödülene layık görüldü. Bütçe dostu en iyi akıllı telefon ödülüne ise NOA Element H10le modeli aldı.

2017 Bitmeden Tanışacağımız Amiral Gemisi Telefonlar! [Video]

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.